Joe Mallen Memorial 2012 Rakousko / Austria (Club Show ÖSBC)

14.9.2012 — Leave a comment

Přihlášeno: 93 Stafordšírských bulteriérů / Registered: 93 Staffordshire Bull Terriers
Rozhodčí / Judge: Mr. Tony & Mrs. Clare Lee (Constones – UK)

Gretta Ambassador Sun JWW – Joe Mallen Winner 2012

JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW – Joe Mallen Winner 2012 (Intermediate Class)

V sobotu večer jsme po výstavě v maďarském Székesfehérváru zamířili do St. Pölten (kousek na západ od Vídně) na známou 10. výstavu Rakouského ÖSBC – Joe Mallen Memorial, která se tradičně koná jednou za dva roky.

Buffy nastoupila v Mezitřídě s krásnými fenami z Čech i Rakouska. Opět se zde setkala s krásnou nevlastní sestrou Arizonou Little Black Miracle a poprvé v jednom kruhu i s nádhernou fenou z chovatelské stanice Macy Gray – Pepitou Wizard Bull, která je pro mě horkou favoritkou na vítězství na každé výstavě, kde se ukáže a když by na to přišlo, klidně bychom si ji s Buffy vzali i domů.. :)

Naše Buffy milou paní rozhodčí Clare Lee (Constones kennel) z Velké Británie hodně zaujala a ta při jejím posudku vůbec nešetřila chválou, což se moc hezky poslouchalo, ale stejně pro mě bylo velmi příjemné překvapení, když nám nakonec přišla gratulovat k prvnímu místu. :)

Myslím, že už skoro ani nemusím zmiňovat, že Buffy po tomto vydařeném víkendu měla dva dny za sebou k večeři její oblíbenou pochoutku v podobě hovězího steaku!

JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW – V1, CACA

JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW – Joe Mallen Winner 2012 (Intermediate Class)

JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW – Joe Mallen Winner 2012 (Intermediate Class)

/ On Saturday evening, after the Dog Show in Hungarian Székesfehérvár, we went to St. Pölten (a bit eastwards from Wien) to a well known 10th Joe Mallen Memorial Dog Show (ÖSBC Austrian Staffordshire Bull Terrier Club), which is traditionally held once every two years.

Buffy joined in the Intermediate class with beautiful females from Czech republic and Austria. And again, she met here with a beautiful half-sister Little Black Miracle Arizona and for the first time in one show circle with gorgeous bitch from kennel Macy Gray – Pepita Wizard Bull, which is the hot favorite to win at every show for me, and if it came to, we feel we can take her home with us.. :)

Mrs. Clare Lee (Constones kennel) from Great Britain looks quite committed by Buffy and she were not skimping with praises during the critique, which was very nice to hear, but for me it was just a very pleasant surprise when she eventually came to congratulate the first place to us. :)

I think it’s almost not even need to mention that Buffy after this bountiful weekend had two days in a row her favorite delicacy in the form of beef steak for dinner!

JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW – V1, CACA

No Comments

Be the first to start the conversation.

Napsat komentář

*

Text formatting is available via select HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>