CACIB Székesfehérvár Maďarsko / Hungary

12.9.2012 — Leave a comment

Rozhodčí / Judge: Radvánszky Katalin

Gretta Ambassador Sun – Szekesfehervar CACIB

Excellent V1, Res.CACIB – JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW

Na uplynulý víkend jsme měli naplánovaný výlet za výstavami do Maďarska a Rakouska, kde jsme se s Buffy (JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW) chtěli nejen zůčastnit velice prestižních výstav, ale také omrknout krásné zahraniční psy, které známe jen z fotek nebo přes jejich odchovy. Na akci jsme z Čech vyráželi společně s kamarádkou Olou z chovatelské stanice Ambassador Sun a také s příjemnou rodinou Zichových, takže jsme večer celkem zevrubně probrali ty naše třeštidla a na strídačku se mazlili s malou Sunny (Lawstaff Approval At Ambassador Sun), což je asi to nejúžasnější a nejmazlivější štěně na světě a nikdo se ji nemohl pořádně nabažit.. :)

Následující den v sobotu jsme se pak s Buffy zůčastnili Mezinárodní CACIB výstavy v Székesfehérváru v Maďarsku, kde jsme s krásným posudkem v Mezitřídě zvítězili:
V1, CAC, Res.CACIB!

/ We went with Buffy (JCh., Club JCh. Gretta Ambassador Sun JWW) and with our friend Ola from Ambassador Sun kennel and pleasant Zich’s family to International CACIB Dog Show in Székesfehérvár in Hungary, where I also wanted to look at some nice foreign dogs which I know only from photos or via their offpsrings. We spent a pretty nice time in Hungary and had a lot of fun in the evening and with a superb cute little puppy Sunny (Lawstaff Approval At Ambassador Sun) who is the cutest puppy on the world and nobody won’t let her go..:)

Next day on Saturday we participated at CACIB Dog Show with great critique and result:
Excellent 1, CAC, Res.CACIB!

No Comments

Be the first to start the conversation.

Napsat komentář

*

Text formatting is available via select HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>